Şallıel Bros.,
Şallıel Bros.,
15 Ekim 21:30
Nardis Jazz Club
Kuledibi Sok. No:8 Galata / İstanbul
Anıl Şallıel (ts), Batu Şallıel (as), Tolga Erzurumlu (p), Caner Üstündağ (b), Hakan Kılıçoğlu (d).

Çok küçük yaşlarda başladıkları müzik kariyerlerinde sayısız başarıya imza atmış, caz ve pop müzik dünyasının bir çok usta ismiyle sahnede ve stüdyoda çalmış saksofoncu kardeşler Anıl Şallıel ve Batu Şallıel’in projesi Şallıel Bros., özel repertuarları ile bu gece Nardis’te yer alacak. Şimdiye kadar kayıtlı 3 albümleri bulunan Şallıel Bros., Funkbook, FaMiRe adlı albümlerden parçalarla bizlerle olacaklar.

8 ve 9 yaşlarındayken babaları Mümin Şallıel’in öğretmenliğinde başladıkları müzik kariyerlerinde, Önder Focan’dan Dave Weckl’a, Sezen Aksu’dan Kenan Doğulu’ya, farklı türlerde bir çok usta müzisyenin sahnesinde ya da stüdyosunda yer alan Anıl Şallıel ve Batu Şallıel’in birlikte kurduğu Şallıel Bros. projesi, saksofon sanatçısı kardeşlerin küçük yaşlarda başlayıp başarılarla devam eden müzikal kariyerlerinde biriktikleri tecrübeleri bir araya getiriyor.

Giriş: 50 TL, Öğrenci: 35 TL

***

Şallıel Brothers started their music career very early and became successful musicians early on. They performed and recorded with some of the most important musicians from both jazz and pop scenes, including Önder Focan, Dave Weckl, Sezen Aksu and Kenan Doğulu. Şallıel Bros. have three albums released so far and they will be performing tunes from albums Funkbook and FaMiRe.

Music Charge: 50.-TL